Kaip išsirinkti tinkamą ledo gamintoją?


Šiandien kiekvienas restoranas, baras ar kavinė savo lankytojams siūlo įvairių atšaldytų gėrimų ar ledinių kokteilių. Tai galioja ne tik vasaros, bet ir šaltuoju metų laiku. Ledas taip pat plačiai naudojamas komercijoje, pavyzdžiui, norint rodyti maisto produktus, kad būtų palaikoma laikymo temperatūra. Štai kodėl ledo aparatai visada sulaukė prekybos atstovų ir maitinimo įstaigų, taip pat farmacijos ir chemijos pramonės dėmesio.


Kaip išsirinkti profesionalų ledo gamintoją?


Į ką atkreipti dėmesį renkantis ledo gamintoją? BHS.LV komanda padės išryškinti keletą pagrindinių parametrų:


1. Ledo forma:


• kubo tipas


• piršto tipas


• tipas žvynuotas


• granuliuotas tipas


Turite pasirinkti tinkamą ledo formą savo įstaigai, nes ledo gamintojas gali pagaminti tik vieną ledo formą.


2. Spektaklis


Prieš pasirinkdami ledo gamintoją, turite įvertinti ledo suvartojimą savo objekte. Svarbu teisingai suprasti, kiek kilogramų ledo jums reikia vienu metu.


3. Bako talpa


Šis parametras yra neatskiriamai susijęs su atitinkamu našumo įvertinimu.


4. Šaldymo kondensatoriaus aušinimo būdas.


• Vandens aušinimas


• oro aušinimas


5. Vandens tiekimo tipas.


• reikalingas vandentiekis ir kanalizacija


• Nereikia vandentiekio ir kanalizacijos.


Kokia ledo forma yra geriausia jūsų verslui?


Kubas yra klasikinis ledo tipas, naudojamas patiekiant šaltus gėrimus. Kubas idealiai tinka aukštiems akiniams ir skirtingoms formoms. Didelio ploto dėka jis greitai atvėsina gėrimą iki reikiamos temperatūros. Standartinės formos yra kvadratai, sferos ir cilindrai, dažniausiai su įdubimu viename iš plokščių kraštų.


Piršto tipas - atrodo kaip rutulys, kurio viduje yra skylė. Šis tipas dažniausiai naudojamas kokteiliams aukštuose bokaluose. Jis yra trapesnis nei klasikinis ledas ir lengvai sumalamas maišytuve.


Dribsnių tipas - naudojamas parduotuvėse, skirtose laikyti jūros gėrybes, mėsą ir maistą bei gabenti šviežią, atšaldytą maistą dideliais atstumais. Didelė ledo šiluminė talpa leidžia ilgai išlaikyti šviežumą ir saugią laikymo temperatūrą. Šis ledas taip pat naudojamas tešlai minkyti, kad būtų palaikoma žema temperatūra.


Granuliuotas tipas yra ledo trupiniai, kurių dydis svyruoja nuo 1 iki kelių milimetrų. Šios struktūros ledą galima lengvai gauti iš bet kokio aukščiau aprašyto ledo, tam jums reikia naudoti maišytuvą. Jei planuojate gaminti daug šaltų gėrimų, geriausia iš karto pagalvoti apie granuliuotą ledo gamintoją.


Ledo gamintojas gali pagaminti tik vieną ledo formą. Todėl, jei jums reikia kelių rūšių ledo, turite įsigyti atskirą kiekvieno tipo įrangą. Įvertinęs įrangos pateikimo galimybes, mūsų specialistas BHS.LV parinks jums tinkamiausią aušinimo modelį ir tipą.