BHS tarnyba daugiau nei 10 metų užsiima įvairių tipų virtuvės ir baro įrangos taisymu, diagnostika ir priežiūra. Mūsų BHS paslaugų centras siūlo platų naujų ir naudotų detalių asortimentą jūsų įrangai.


Viena iš pagrindinių tinkamo jūsų prietaiso veikimo sąlygų yra teisingas ir kokybiškas aptarnavimas bei laiku būtinas remontas. Jei problema diagnozuojama laiku atliekant nuolatinę priežiūrą, tada galutinė kaina visada yra daug mažesnė.


Ilgalaikio BHS.LV bendradarbiavimo su gamintojais dėka mes greitai užtikriname reikalingų atsarginių dalių ir įrangos tiekimą pagal klientų poreikius. Be to, mes galime pristatyti atsargines dalis per trumpą laiką - net jei jums reikalingos detalės nėra.


Mūsų paslaugų centras siūlo teikti aukščiausios kokybės paslaugas per trumpiausią įmanomą laiką. Esant poreikiui galime atlikti ir lauko darbus - santechnikos darbus, įrangos remontą, priežiūrą, diagnostiką, matavimus, pajungimą ir kt. Visiems remonto tipams taikoma sutartyje nurodyta garantija!


Galimybė sudaryti savarankišką priežiūros sutartį.


Mūsų internetinėje parduotuvėje www.bhs.lv galite pamatyti platų atsarginių dalių asortimentą, kuris atnaujinamas kiekvieną dieną.


Kreipdamasis į mūsų aptarnavimo centrą telefonu arba el. Paštu serviss@bhs.lv, kiekvienas klientas gali gauti profesionalių patarimų ir patarimų dėl įrangos veikimo, priežiūros ar techninių sutrikimų.


Ieškote naudotų dalių arba nerandate to, ko ieškote? - susisiekite su mumis naudodamiesi kontakto mygtuku dešinėje arba paskambinę telefonu +371 25522233